Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Nonoscillatory solutions of half-linear Euler-type equation with n terms

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   

 

Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
PÁTÍKOVÁ, Zuzana. Nonoscillatory solutions of half-linear Euler-type equation with n terms. Mathematical Methods in the Applied Sciences [online]. 2020, vol. 43, iss. 13, s. 7615-7622. [cit. 2021-04-20]. ISSN 0170-4214. Dostupné z: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/mma.5930.

Citace článku v konferenčním sborníku:
PÁTÍKOVÁ, Zuzana. Nonoscillatory solutions of half-linear Euler-type equation with n terms. In: Mathematical Methods in the Applied Sciences [online]. John Wiley and Sons Ltd, 2020, s. 7615-7622. [cit. 2021-04-20]. ISSN 0170-4214. Dostupné z: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1002/mma.5930.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články