Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

On fuzzification of Tarski's fixed point theorem without transitivity

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   

 

Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
VČELAŘ, František a Zuzana PÁTÍKOVÁ. On fuzzification of Tarski's fixed point theorem without transitivity. Fuzzy Sets and Systems [online]. 2017, vol. 320, s. 93-113. [cit. 2024-06-21]. ISSN 0165-0114. Dostupné z: https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011416302111.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články