Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Robust stability of fractional order polynomials with complicated uncertainty structure

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   

 

Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATUŠŮ, Radek, Bilal ŞENOL a Libor PEKAŘ. Robust stability of fractional order polynomials with complicated uncertainty structure. PLoS ONE [online]. 2017, vol. 12, iss. 6 [cit. 2020-08-09]. ISSN 1932-6203. Dostupné z: http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0180274.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články

Attribution 4.0 International Kromě případů, kde je uvedeno jinak, licence tohoto záznamu je Attribution 4.0 International