Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Linear scheme for finite element solution of nonlinear parabolic-elliptic problems with nonhomogeneous Dirichlet boundary condition

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
ŘÍHOVÁ-ŠKABRAHOVÁ, Dana. Linear scheme for finite element solution of nonlinear parabolic-elliptic problems with nonhomogeneous Dirichlet boundary condition. Applications of Mathematics [online]. 2001, vol. 46, iss. 2, s. 103-144. [cit. 2017-09-26]. ISSN 0862-7940. Dostupné z: http://www.dml.cz/handle/10338.dmlcz/134460.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články