Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Algebraic optimal control in RMS ring: A case study

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
PEKAŘ, Libor a Roman PROKOP. Algebraic optimal control in RMS ring: A case study. International Journal of Mathematics and Computers in Simulation [online]. 2013, vol. 7, iss. 1, s. 59-68. [cit. 2017-11-19]. ISSN 1998-0159. Dostupné z: http://www.naun.org/multimedia/NAUN/mcs/16-645.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články