Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Completely lattice L-ordered sets with and without L-equality

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MARTINEK, Pavel. Completely lattice L-ordered sets with and without L-equality. Fuzzy Sets and Systems [online]. 2011, vol. 166, iss. 1, s. 44-55. [cit. 2017-11-24]. ISSN 0165-0114. Dostupné z: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0165011410004549.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články