Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Two pedogenic models for paleoclimatic records of magnetic susceptibility from Chinese and Siberian loess

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
LIU, X. M., T. S. LIU, P. HESSE, D. S. XIA a Jiří CHLACHULA. Two pedogenic models for paleoclimatic records of magnetic susceptibility from Chinese and Siberian loess. Science in China Series D: Earth Science [online]. 2008, vol. 51, iss. 2, s. 284-293. [cit. 2017-12-18]. ISSN 1674-7313. Dostupné z: http://www.springerlink.com/content/r8304620j3082674/.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články