Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

On geodesic mappings with certain initial conditions

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
CHUDÁ, Hana a Josef MIKEŠ. On geodesic mappings with certain initial conditions. Acta Mathematica Academiae Paedagogicae Nyiregyhaziensis [online]. 2010, vol. 26, iss. 2, s. 337-341. [cit. 2017-09-26]. ISSN 0866-0182. Dostupné z: http://www.emis.de/journals/AMAPN/vol26_2/16.html.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články