Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

On the theory of rotary mappings

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   

 

Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MIKEŠ, Josef, Lenka RÝPAROVÁ a Hana CHUDÁ. On the theory of rotary mappings. Mathematical Notes [online]. 2018, vol. 104, iss. 3-4, s. 617-620. [cit. 2019-02-18]. ISSN 0001-4346. Dostupné z: https://link.springer.com/article/10.1134/S0001434618090286.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články