Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Linear systems with unstructured multiplicative uncertainty: Modeling and robust stability analysis

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATUŠŮ, Radek, Bilal SENOL a Celaleddin YEROGLU. Linear systems with unstructured multiplicative uncertainty: Modeling and robust stability analysis. PLoS ONE [online]. 2017, vol. 12, iss. 7 [cit. 2017-11-23]. ISSN 1932-6203. Dostupné z: http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0181078.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články

Attribution 4.0 International Kromě případů, kde je uvedeno jinak, licence tohoto záznamu je Attribution 4.0 International