Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

On canonical almost geodesic mappings which preserve the weyl projective tensor

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
BEREZOVSKII, Volodymyr E., Josef MIKEŠ, Hana CHUDÁ a Olena Y. CHEPURNA. On canonical almost geodesic mappings which preserve the weyl projective tensor. Russian Mathematics [online]. 2017, vol. 61, iss. 6, s. 1-5. [cit. 2017-11-18]. ISSN 1066-369X. Dostupné z: https://link.springer.com/article/10.3103/S1066369X17060019.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články