Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Topological and pointwise upper Kuratowski limits of a sequence of lower quasi-continuous multifunctions

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATEJDES, Milan. Topological and pointwise upper Kuratowski limits of a sequence of lower quasi-continuous multifunctions. Filomat. 2016, vol. 30, iss. 10, s. 2631-2635. ISSN 0354-5180.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články