Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Geodesic Mappings and Their Generalizations

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MIKEŠ, Josef, Volodymyr E. BEREZOVSKI, E. STEPANOVA a Hana CHUDÁ. Geodesic Mappings and Their Generalizations. Journal of Mathematical Sciences (United States) [online]. 2016, vol. 217, iss. 5, s. 607-623. [cit. 2017-11-19]. ISSN 1072-3374. Dostupné z: http://link.springer.com/article/10.1007/s10958-016-2993-9.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články