Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Linear matrix inequalities and semidefinite programming: Applications in control

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATUŠŮ, Radek. Linear matrix inequalities and semidefinite programming: Applications in control. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2014, vol. 8, iss. 1, s. 181-189. [cit. 2017-09-26]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/cms.action?id=7630.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články