Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Conformal holomorphically projective mappings of almost Hermitian manifolds with a certain initial condition

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MIKEŠ, Josef, Hana CHUDÁ a Irena HINTERLEITNER. Conformal holomorphically projective mappings of almost Hermitian manifolds with a certain initial condition. International Journal of Geometric Methods in Modern Physics [online]. 2014, vol. 11, iss. 5 [cit. 2017-11-18]. ISSN 0219-8878. Dostupné z: http://www.worldscientific.com/doi/abs/10.1142/S0219887814500443?journalCode=ijgmmp.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články