Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Verification of diffusion mathematical model for long-term materials drying

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
JANÁČOVÁ, Dagmar, Pavel MOKREJŠ, Vladimír VAŠEK, Rudolf DRGA, Ondrej LÍŠKA, Ján PITEĽ a Martin ZÁLEŠÁK. Verification of diffusion mathematical model for long-term materials drying. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2013, vol. 7, iss. 11, s. 907-914. [cit. 2017-11-19]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/cms.action?id=5358.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články