Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Mathematical modeling of chemical deliming and simulation of economical parameters in gelatin production

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
ŠOLC, Jaroslav, Hana CHARVÁTOVÁ, Michaela BAŘINOVÁ a Karel KOLOMAZNÍK. Mathematical modeling of chemical deliming and simulation of economical parameters in gelatin production. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2013, vol. 7, iss. 9, s. 820-827. [cit. 2017-11-17]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/cms.action?id=5358.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články