Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Algebraic design of controllers for two-degree-of-freedom control structure

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATUŠŮ, Radek a Roman PROKOP. Algebraic design of controllers for two-degree-of-freedom control structure. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2013, vol. 7, iss. 6, s. 630-637. [cit. 2017-11-23]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/cms.action?id=5358.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články