Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Mapping the risks by means of geographic information systems

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
RAK, Jakub, Lucie JUŘÍKOVÁ a David ŠEVČÍK. Mapping the risks by means of geographic information systems. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2013, vol. 7, iss. 3, s. 257-264. [cit. 2017-09-19]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/main/NAUN/ijmmas/2001-102.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články