Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

An investigation on evolutionary reconstruction of continuous chaotic systems

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
ZELINKA, Ivan, Mohammed CHADLI, Donald David DAVENDRA, Roman ŠENKEŘÍK a Roman JAŠEK. An investigation on evolutionary reconstruction of continuous chaotic systems. Mathematical and Computer Modelling [online]. 2013, vol. 57, iss. 1-2, s. 2-15. [cit. 2017-09-19]. ISSN 0895-7177. Dostupné z: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S089571771100375X.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články