Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Selection theorems and minimal mappings in a cluster setting

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATEJDES, Milan. Selection theorems and minimal mappings in a cluster setting. Rocky Mountain Journal of Mathematics [online]. 2011, vol. 41, iss. 3, s. 851-867. [cit. 2017-09-25]. ISSN 0035-7596. Dostupné z: http://projecteuclid.org/DPubS?service=UI&version=1.0&verb=Display&handle=euclid.rmjm/1311340911.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články