Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Mathematical model of control valves of three-tank system

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
CHALUPA, Petr, Jakub NOVÁK a Vladimír BOBÁL. Mathematical model of control valves of three-tank system. International Journal of Mechanics [online]. 2011, vol. 5, iss. 4, s. 310-317. [cit. 2017-11-22]. ISSN 1998-4448. Dostupné z: http://www.naun.org/multimedia/NAUN//mechanics/17-143.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články