Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Application of fractional order calculus to control theory

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATUŠŮ, Radek. Application of fractional order calculus to control theory. International Journal of Mathematical Models and Methods in Applied Sciences [online]. 2011, vol. 5, iss. 7, s. 1162-1169. [cit. 2017-09-23]. ISSN 1998-0140. Dostupné z: http://www.naun.org/main/NAUN/ijmmas/17-103.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články