Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Chaos theory for evolutionary algorithms researchers

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
ČELIKOVSKÝ, Sergej a Ivan ZELINKA. Chaos theory for evolutionary algorithms researchers. Studies in Computational Intelligence [online]. 2010, vol. 267, s. 89-143. [cit. 2017-09-25]. ISSN 1860-949X. Dostupné z: http://www.springerlink.com/content/3855811tp8445751/.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články