Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Asymptotic formulas for non-oscillatory solutions of perturbed half-linear Euler equation

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
PÁTÍKOVÁ, Zuzana. Asymptotic formulas for non-oscillatory solutions of perturbed half-linear Euler equation. Nonlinear Analysis-Theory Methods & Applications [online]. 2008, vol. 69, iss. 10, s. 3281-3290. [cit. 2017-09-24]. ISSN 0362-546X. Dostupné z: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0362546X07006360.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články