Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Upper quasi continuous maps and quasi continuous selections

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATEJDES, Milan. Upper quasi continuous maps and quasi continuous selections. Czechoslovak Mathematical Journal [online]. 2010, vol. 60, iss. 153, s. 517-525. [cit. 2017-06-25]. ISSN 0011-4642. Dostupné z: http://www.springerlink.com/content/068417634784wvvg/.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články

Nebyly nalezeny žádné doporučené dokumenty