Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Quasi continuous selections of upper baire continuous mappings

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
MATEJDES, Milan. Quasi continuous selections of upper baire continuous mappings. Matematicki Vesnik [online]. 2010, vol. 62, iss. 1, s. 69-76. [cit. 2017-06-25]. ISSN 0025-5165. Dostupné z: http://www.emis.de/journals/MV/101/mv10109.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články

Nebyly nalezeny žádné doporučené dokumenty