Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Stability Conditions for a Retarded Quasipolynomial and their Applications

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
PEKAŘ, Libor, Roman PROKOP a Radek MATUŠŮ. Stability Conditions for a Retarded Quasipolynomial and their Applications. International Journal of Mathematics and Computers in Simulation [online]. 2010, vol. 3, iss. 4, s. 90-98. [cit. 2017-12-16]. ISSN 1998-0159. Dostupné z: http://www.naun.org/multimedia/NAUN/mcs/19-453.pdf.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články