Publikace UTB
Repozitář publikační činnosti UTB

Optimization of quadratic assignment problem using self organising migrating algorithm

Repozitář DSpace/Manakin


Find Full text Export to RefWorks
   


Soubory tohoto záznamu

Citace ČSN ISO 690:2011

Citace článku v časopise:
DAVENDRA, Donald David a Ivan ZELINKA. Optimization of quadratic assignment problem using self organising migrating algorithm. Computing and Informatics [online]. 2009, vol. 28, iss. 2, s. 169-180. [cit. 2017-10-21]. ISSN 1335-9150. Dostupné z: http://www.sav.sk/index.php?lang=sk&charset=&doc=journal&part=list_articles&journal_issue_no=11112220#abstract_5255.

Tyto citace vytvořil software a mohou obsahovat chyby. Pro ověření přesnosti si nastudujte příslušnou citační normu nebo příručku.

Související články